Bereikbaarheid

Contact

Reactor Instituut Delft
Mekelweg 15, 2629 JB Delft
Netherlands
Tel.  : +31 (0)15 278 5052
Fax. : +31 (0)15 278 6422
E-mail : secretary-rid@remove-this.tudelft.nl

Routebeschrijving

Directeur RID
Prof.dr. H.Th. (Bert) Wolterbeek
H.T.Wolterbeek@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 2105

Manager RID
Drs.ir. R.J. (Rik) Linssen
r.j.linssen@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 5407

Management Support, Reactor rondleidingen
A.J. (Anna) Pourisheva
a.j.pourisheva@remove-this.tudelft.nl 
+31 (0)15 278 4820

Experimentele faciliteiten, laboratoria en dienstverlening 
Dr. M. (Menno) Blaauw 
m.blaauw@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 3528

Algemeen stralingsdeskundige en Plant Security Manager
Dr.ir. W.J.C. (Jan) Okx
w.j.c.okx@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 7927

Cursussen stralingshygiëne
C.A.M. (Tineke) van Leest-Lips
c.a.m.vanleest-lips@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 3764

Kwaliteit / Integraal Management Syssteem
Dr. M. (Menno) Blaauw 
m.blaauw@remove-this.tudelft.nl
+31 (0)15 278 3528

Naam auteur: Anna Pourisheva
© 2017 TU Delft

Metamenu