Reactor Instituut Delft

Delft

Ornsteinlaboratorium

Utrecht

Contact informatie NCSV

onderdeel van het Reactor Instituut Delft

Algemene Informatie

Afdeling Opleidingen Delft

Afdeling Opleidingen Utrecht

bezoekadres

Reactor Instituut Delft
Mekelweg 15
2629 JB DELFT

bezoekadres

Ornsteinlaboratorium
Princetonplein 1
3584 CC  UTRECHT

postadres

Reactor Instituut Delft
secretariaat NCSV - afdeling Opleidingen
t.a.v. mevr. C.A.M. van Leest-Lips
Mekelweg 15
2629 JB  DELFT

postadres

Ornsteinlaboratorium
NCSV - kamer OL-209
Princetonplein 1

3584 CC  UTRECHT

telefoon

015-27.83764

telefoon

030-253.2713

algemeen emailadres

opleid-d-ncsv-rid@remove-this.tudelft.nl

algemeen emailadres

C.J.Peeters@remove-this.tudelft.nl

 

Docenten afdeling opleidingen Delft

Hoofd / Senior Docent Afdeling Opleidingen Delft

Hr. M. (Marcel) Schouwenburg
E: m.schouwenburg@remove-this.tudelft.nl
T: 015-27.86575

Aanwezig: ma t/m vr

Management Assistente

Mw. C.A.M. (Tineke) van Leest-Lips
E: Opleid-D-NCSV-RID@remove-this.tudelft.nl
T: 015-27.83764
Aanwezig: ma t/m do

Docent

Mw. K.R. (Klazien) Huitema
E: k.r.huitema@remove-this.tudelft.nl
T: 015-27.84071
Aanwezig: ma, di, do en vr

Docent

Mw. J. (Jolanda) de Beer-Kouwenberg
E: j.debeer-kouwenberg@remove-this.tudelft.nl
T: 015-27.81180
Aanwezig: ma, di, do

Docent

Hr. D.S. (Dosti) Dihalu
E: d.s.dihalu@tudelft.nl
T: 015-27.89412
Aanwezig: ma t/m vr

 

Docenten afdeling opleidingen Utrecht 

Hoofd / Senior Docent Afdeling Opleidingen Utrecht

Hr. W.F. (Frans) Wiersma
E: w.f.wiersma@tudelft.nl
T: 030-253.2713
Aanwezig: di t/m vr

Management Assistente

Mw. C.J. (Catalina) Peeters
E: c.j.peeters@tudelft.nl
T: 030-253.2713
Aanwezig: ma, di en do / ochtenden

Docent

Mw. P.D.B.M. (Patricia) Bekhuis
E: p.d.b.m.bekhuis@remove-this.tudelft.nl
T: 030-253.2335
Aanwezig: ma, di, do en vr

Docent
Mw. Y.L. (Yvette) Nieuwdorp-Förch
E: y.l.nieuwdorp-forch@remove-this.tudelft.nl
T: 030-253.2335
Aanwezig: ma, di, wo en vr

Docent
Mw. H.J. (Marina) Gaikhorst
E: h.j.gaikhorst@remove-this.tudelft.nl
T: 030-253.2335
Aanwezig: ma, wo, do

 

Naam auteur: Catalina Peeters
© 2017 TU Delft

Metamenu